Erzurumspor

Acun Ilıcalıdan canlı yayında tepki!

Acun Medya’nın sahibi ve Fenerbahçeliliği ile aşina Acun Ilıcalı, memleketinin takımı olan Erzurumspor için “Erzurumspor Gecesi” adı altında bir dayanışma organizasyonu düzenledi.

Ilıcalı, Erzurumspor – Beşiktaş maçı öncesinde yapılması planlanan bu organizasyonu Beşiktaşlı dostlarının hatalı anlaşılmaya sebebiyet vermemesi namına pazartesi gününe ertelendiğini duyurmuştu. Konuyla ilgili Acun Ilıcalı canlı yayında konuştu

“Kendini bilmeyen biri yararsız bir imada bulundu”

“Yüzde 1 kötü niyet olmamasına rağmen hayatımda birincil defa Erzurum, Dominik, İstanbul arası böyle bir yayın yapıyorum. Kendini bilmeyen biri amaçsız bir imada bulunarak fena niyetle Beşiktaş’a karşısında organizasyon içindeymişiz gibi iftiralarda ve iddialarda bulundu.”

“Namusuma söz söyletmem!”

“Ben namusuma laf söyletmem açık söyleyeyim! Sosyal medyadan yanıt saptamak zorunda kaldım. Konuşacağım fazla şey vardı yahut neler söylerdim. Kulüplerimizin tekrar tekrar bir olmasından, birlikte kararlar almasından yanayım. Futbolun misafir etme olduğunu düşünüyorum.”

NELER YAŞANDI?

Durdurma tepkisi

Durdurma kararının duyurulmasının ardındaki Beşiktaşlı idareci Mesut Urgancılar, “Niye ertelemiş? Erzurumspor Beşiktaş’tan puan(lar) alırsa Fenerbahçeliler daha çok takviye eder diye mi? Yahut öyle ya da böyle zaten yanlış bir zamanlama mı?” şeklinde bir tweet atmıştı.

Beşiktaş Genel Sekreteri ve İcra Kurulu Başkanı Mesut Urgancılar’ın bu Tweet’i ardından Acun Ilıcalı sert bir şekilde sosyal medya hesabından yanıt vermişti

“Beşiktaş’a senden daha katkım olmuştur”

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından “Bize bu şekilde bir imayi yapacak dek hafıza tutulması yaşaman acayip. Beşiktaşlı dostlarımız yanlış anlamasın diye planlanan Erzurumspor gecesini erteledik. Dominik’ten yayımlamak zorunda kalacağız. Senin gibi içindeki kötülükleri dökenler böyle değerli bir kulübü temsil etmemeli. Yüzün kızarır mı bilmem ama Beşiktaş’ın destek kampanyasını kanalımda ödenti istek etmeden yayınladım. Hatta Beşiktaş’a senden daha artı yardım vermiş olabilirim. Umarım Beşiktaş’a klavyen dışarıda benim Fenerbahçe’ye verdiğim desteğin yüzde birini vermişsindir.” şeklinde bir yanıt vermişti.

Yatırısımsız Bonus,Yatırım Şartsız Bonus,Yatırım Şartsız Deneme Bonus Fırsatları Bahislik.com’da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu